Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Укладання плитки в Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни

Укладання плитки на підлогу та стіни в Миколаєві

Майстри будівельної бригади StroyCity виконують роботи з укладання плитки в Миколаєві швидко і якісно. Ми допоможемо вам створити красивий та сучасний інтер'єр у квартирі, приватному будинку або торговому приміщенні за прийнятною ціною, адже з нами ви отримуєте низку переваг:

 • допоможемо вирівняти поверхню, тобто підготуємо її до укладання керамічної, керамогранітної та клінкерної плитки;
 • використовуємо спеціальний інструментарій, що дозволяє виконувати запив плитки під 45 ° без утворення сколів;
 • підкажемо як краще розташувати кахель на стіні, щоб мінімізувати обрізку плитки з боків.

Бажаєте вигідно виконати укладання плитки у квартирі?

 • Без авансів
  Оплата за роботу виконується поетапно та за фактом її виконання. Наприклад, за великих обсягів ви можете домовитися з майстром, що розрахунок відбуватиметься за схемою: 25% - 35% - 30% - 10%
 • Відповідальність
  Ми несемо повну відповідальність за якість виконаної роботи на строк до 1 року. Якщо за цей період ніяких дефектів виявлено не було, то можете не сумніватися, що результатом ви будете радіти ще багато років
 • Висока кваліфікація
  Наші майстри мають багаторічний досвід роботи в будівельній сфері та мають у наявності весь необхідний інструментарій, завдяки якому ремонтні роботи будуть виконані на високому професійному рівні

Укладання плитки «на будь-який смак»...

Якщо ви плануєте проводити капітальний ремонт квартири або лише деяких приміщень, то без укладання плитки вам не обійтися. Саме тому у нас ви можете замовити плиткові роботи в Миколаєві на будь-який смак...
 • Облицювання стін у ванній кімнаті

  При виконанні ремонту ванної кімнати облицювання стін та підлоги плиткою є обов'язковим етапом ремонтних робіт. Це може бути як найпростіший варіант - оздоблення однотонним кахлем, так і дорожчий - облицювання стін мозаїкою з оригінальним малюнком.

  Вища вартість за роботу у ванній кімнаті пояснюється тим, що необхідно виконати багато підрізування, вирізів та облицювання невеликих за площею елементів.

 • Фартух на кухні

  Важко уявити собі сучасну кухню без робочої зони, де якісно та красиво виконано укладання плитки на фартух. Як основний облицювальний матеріал може виступати керамічна плитка (10х10 см), «кабанчик» (цегла), мозаїка, скіналі (цілісне скло з малюнком).

  Найчастіше вартість роботи укладання плитки на фартух вважається по погонним метрам, оскільки його висота зазвичай перевищує 60 див.

 • Укладання плитки на підлогу

  Якщо ви виконуєте ремонт в коридорі, передпокої або навіть в гаражі, то як покриття для підлоги можна використовувати плитку (керамічну або керамогранітну). Сьогодні ви можете вибрати плитку будь-якої фактури, розміру та відтінку, що дозволить зробити кімнату не тільки більш комфортною, а й відповідною до оригінального дизайну.

  Укладання плитки на підлогу зазвичай виконується досить швидко, але можуть виникнути варіанти, коли робота коштуватиме дорожче, наприклад, при облицювання плиткою сходів.

Замовте укладання плитки в Миколаєві у майстрів будівельної бригади StroyCity прямо зараз - переконайтеся в якості робіт особисто!
Хочете докладніше дізнатися про вартість укладання плитки в Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок