Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Оздоблення фасаду у Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни

Оздоблення фасаду у Миколаєві

Вам необхідне якісне оздоблення фасаду в Миколаєві за прийнятною ціною? Будівельна бригада StroyCity готова в найкоротші терміни виконати всі необхідні роботи, які дозволять перетворити ваш приватний будинок, зробивши його красивим, естетичним і оригінальним. Віддаючи перевагу нашим майстрам перед конкурентами, ви отримуєте кілька незаперечних переваг:

 • професійна консультація досвідчених фахівців щодо вибору матеріалів та способу обробки;
 • виконання робіт «під ключ»: утеплення + оздоблення (армування під фарбування, короїд, облицювання клінкерною плиткою тощо);
 • вигідна ціна за роботу з огляду на високу кваліфікацію фахівців та наявність необхідного інструментарію.

Чому оздоблення фасаду будинку довіряють нам?

 • Постоплата за роботи
  Ми не беремо жодних авансів за роботу – оплата виконується за фактом їх виконання та може бути розбита на кілька етапів за взаємною домовленістю
 • Гарантійні зобов'язання
  Ви можете не сумніватися як виконані роботи, адже ми надаємо гарантію на всі виконані нами роботи з обробки фасаду
 • Кваліфіковані майстри
  Жодних новачків і некваліфікованих майстрів – наші фахівці мають багаторічний досвід у будівельній сфері та добре знайомі з усіма нюансами роботи

Виконаємо оздоблення фасаду всіх видів...

Сьогодні існує безліч матеріалів, що дозволяють обробити стіни приватного будинку, зробивши їх більш надійними і привабливими. Наші майстри готові в найкоротший термін виконати у Миколаєві обробку фасаду...
 • штукатурка короїд/баранчик/шуба

  Найпопулярніший варіант обробки стін будинку - нанесення декоративної штукатурки «короїд», «баранчик» або «шуби». Подібне оздоблення фасаду мокрим способом має безліч переваг і може використовуватися як для декорування нових будинків, так і як додаткове утеплення стін або їх відновлення.

  StroyCity готова за вигідною ціною виконати декоративне оздоблення фасаду короїдом або іншою штукатуркою в найкоротший термін.

 • облицювання клінкерною плиткою

  Більш дорогий та елегантний спосіб обробки стін – облицювання фасаду клінкерною плиткою, яка дозволяє не тільки надійно захистити зовнішні стіни та шар утеплювача, але зробити їх елегантними та привабливими. Єдиний недолік матеріалу – велика вага, що передбачає наявність міцного фундаменту.

  Наші майстри допоможуть вибрати якісну клінкерну плитку, нададуть кваліфіковану консультацію щодо технології монтажу та виконають усі необхідні роботи з підготовки та облицювання стін приватного будинку.

 • обшивка сайдингом/планкеном

  Канадський варіант обробки стін – обшивка сайдингом або планкеном дозволяє без особливої ​​підготовки поверхні красиво обробити зовнішні стіни та надійно захистити їх від впливу агресивного навколишнього середовища (сильного вітру, дощу, граду та снігу). Такий варіант вважається найвигіднішим з погляду витрат та якості.

  У нас ви можете замовити обшивку зовнішніх стін будинку в Миколаєві сайдингом або планкеном за прийнятною вартістю.

 • обробка лицювальною цеглою

  Елітна оздоблення фасаду лицювальною цеглою - це гарантія того, що ваш будинок не вимагатиме подальшого ремонту зовні ще мінімум 60-80 років. За допомогою даного матеріалу ви можете зробити вентильований фасад, який дозволить зберегти тепло в будинку і зробить стіни більш привабливими порівняно з голим газоблоком, ракушняком і т.п.

  Замовляючи облицювання фасаду будинку цеглою у StroyCity, ви отримуєте можливість зробити свій будинок більш привабливим та захищеним від усіляких механічних пошкоджень.

StroyCity - оздоблення фасаду приватного будинку в Миколаєві за вигідною ціною!
Хочете докладніше дізнатися про вартість оздоблення фасаду в Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок