Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Стяжка підлоги в Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни

Стяжка підлоги в Миколаєві

Якщо вам потрібна стяжка підлоги в Миколаєві за вигідною ціною, довірте цю роботу майстрам будівельної бригади StroyCity, які виконають всі роботи максимально якісно та в найкоротший термін. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте низку переваг:

 • безкоштовне складання кошторису після відвідин майстром об'єкта;
 • кваліфікована допомога у виборі будівельного матеріалу;
 • можливість замовлення ремонту «під ключ»: монтаж теплої підлоги, укладання покриття для підлоги та інші супутні роботи.

Чому ремонтні роботи довіряють нам?

 • Оплата по факту
  Ви оплачуєте роботу майстра лише після виконаної роботи. Якщо обсяг великий, оплата відбувається поетапно. Жодних прихованих платежів та авансів у нас немає
 • Гарантійні зобов'язання
  Ми відповідаємо за свою роботу протягом 12 місяців після виконання роботи. Т. е. у разі виявлення дефектів, ми готові все виправити безкоштовно
 • Досвідчені майстри
  Ми співпрацюємо тільки з майстрами, які мають необхідний досвід, наприклад, працюють у будівельній сфері не менше 12 років і добре знайомі з усіма нюансами та особливостями

Який вид стяжки підлоги ми заливаємо?

Наші майстри допоможуть вам зробити будь-який вид стяжки підлоги в Миколаєві, яка може використовуватися, наприклад, під електричну або водяну теплу підлогу або для укладання ламінату (стосується стяжки, що самовирівнюється).
 • цементно-піщана

  Це найпоширеніший спосіб створення монолітної плити, що вирівнює, на балконі, у ванній або іншій окремій кімнаті. Майстри будівельної бригади StroyCity швидко виконають усі роботи з заливки цементної стяжки і допоможуть з іншими роботами (підготовка приміщення, вибір та доставка матеріалу).

  За допомогою цементно-піщаної суміші може бути виконана як чорнова, так і чистова стяжка підлоги.

 • армована

  Якщо підлога повинна витримувати великі фізичні навантаження (тиск, розтягування тощо), необхідно зробити армовану стяжку підлоги, яка може використовуватися в гаражі або виробничому приміщенні. Армуючий шар зазвичай робиться або із сітки рабиці, або за допомогою зварювання виготовляється індивідуальний металевий каркас.

  Наші майстри готові у найкоротші терміни виконати подібні роботи у промислових чи нежитлових приміщеннях.

 • напівсуха

  Якщо ви виконуєте ремонт квартири в новобудові або в приватному будинку, то рекомендуємо звернути свою увагу на напівсуху стяжку підлоги, яка виконується машинним способом за німецькою технологією Knauf. В якості сполучної та армуючої ланки використовується фіброволокно, а різні добавки дозволяють заливати стяжку підлоги за будь-якої температури – навіть взимку.

  На останньому етапі наші фахівці виконують затирання за допомогою спеціальної шліфувальної машини, що дозволяє отримати ідеально рівну поверхню. Головна особливість напівсухої стяжки – ходити нею можна вже через 48 годин, а укладати плитку – через 7 днів.

 • суха

  Якщо ви плануєте виконання ремонту підлоги в квартирі в будинку старого фонду, то оптимальний варіант - це суха стяжка Knauf, яка відрізняється мінімальною вагою і не створює серйозного навантаження на дерев'яні балки перекриття. Як вирівнює фінішне покриття виступають спеціальні гіпсокартонні листи (ГКЛ), на які можна укладати будь-яке декоративне покриття для підлоги.

  Майстри майстра готові виконати роботи з вирівнювання підлоги за допомогою сухого засипання Кнауф та надати необхідну кваліфіковану консультацію.

Будівельна бригада StroyCity – це завжди якісна стяжка підлоги в Миколаєві за вигідною ціною в максимально короткі терміни!
Хочете докладніше дізнатися про вартість стяжки підлоги в Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок