Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Демонтажні роботи у Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни

Демонтажні роботи у Миколаєві

Майстри будівельної бригади StroyCity проводять демонтажні роботи в Миколаєві при ремонті квартир, приватних будинків, виробничих приміщень… Вам необхідний якісний демонтаж у найкоротші терміни?

 • ми безкоштовно складемо кошторис на наші послуги після відвідування об'єкта;
 • ми використовуємо спеціалізований інструментарій та пропонуємо вигідні ціни;
 • ми надаємо кваліфіковану консультацію щодо проведення ремонтних робіт.

Чому демонтаж слід довірити нам?

 • Оплата по факту
  У нас немає жодних прихованих платежів та авансів. Оплата за роботу провадиться за фактом її виконання. Наша цінова політика абсолютно прозора та обумовлена ​​ринком
 • Гарантія до 1 року
  Проведення демонтажних робіт потребує професійного підходу. Ми впевнені у своїх майстрах, тому даємо гарантію на всі види робіт до 12 місяців
 • Досвідчені майстри
  Ми співпрацюємо виключно з досвідченими та кваліфікованими майстрами. Кожен наш спеціаліст працює у сфері будівництва не менше 12 років

Які види демонтажних робіт ми виконуємо?

Вам необхідно підготувати об'єкт до ремонту? Наші майстри виконають за вигідною ціною демонтажні роботи в Миколаєві, після проведення яких ремонт квартири, приватного будинку чи офісу вже не здаватиметься таким складним та нездійсненним .
 • Демонтаж стін та перегородок

  При переплануванні квартири без демонтажних робіт вам навряд чи вийде. Демонтаж стін та перегородок дозволяє створити більш комфортне та затишне планування та виконується зазвичай між кухнею та вітальнею/коридором, кімнатою та балконом.

  Наші майстри допоможуть точно визначити, які стіни та перегородки можна зносити/зводити, а також запропонують найбільш оптимальні варіанти планування.

 • Демонтаж оздоблювальних матеріалів

  Коли планується ремонт ванної кімнати, кухні або інших кімнат у будинках старого фонду, то перед основним робочим процесом необхідно виконати демонтаж оздоблювальних матеріалів (керамічної плитки, шпалер, вагонки, гіпсокартонних конструкцій, штукатурки тощо) .

  Розцінки на демонтаж можуть серйозно змінюватись і залежать від багатьох факторів: виду матеріалу, складності проведення робіт, необхідного інструментарію тощо.

 • Демонтаж сантехкабіни

  Перепланування у ванній кімнаті та санвузлі панельних будинків передбачає демонтаж сантехкабіни, що дозволяє не тільки об'єднати ванну кімнату з туалетом та збільшити загальну площу, але й підняти рівень стелі мінімум на 20-25 см.

  Роботи з демонтажу сантехнічної кабіни включають не тільки знесення стін і перегородок, а й демонтаж труб, сантехніки, оздоблювальних матеріалів...

 • Демонтаж підлогових покриттів

  При капітальному ремонті квартири обов'язково виконується демонтаж дерев'яної підлоги, старого ламінату, лінолеуму, фанери, керамічної плитки та інших видів покриття для підлоги. Цей вид робіт є першим і виконується перед безпосереднім облаштуванням підлоги.

  Ми виконуємо зрив підлог будь-яких типів у будинках старого фонду (квартирах, офісних приміщеннях), заміських будинках та інших об'єктах.

Співпрацюючи з будівельною бригадою StroyCity ви можете бути впевнені – демонтажні роботи в Миколаєві будуть виконані в найкоротші терміни!
Бажаєте детальніше дізнатися про вартість демонтажних робіт у Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок