Наші послуги
Ремонт під ключ -
Внутрішні роботи +
Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Поклейка шпалер в Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни

Поклейка шпалер в Миколаєві

Якісна поклейка шпалер у Миколаєві за вигідною ціною пропонується майстрами будівельної бригади StroyCity. Довіряючи нам подібну декоративну обробку при виконанні косметичного чи капітального ремонту квартири, ви отримуєте кілька важливих переваг:

 • можливість поклейки шпалер будь-яких видів (флізелінових, вінілових, паперових, фотошпалер);
 • допомога у виборі якісних матеріалів (виробник, шпалерний клей, ґрунтовка тощо);
 • підготовка поверхні до нанесення декоративних покриттів (вирівнювання стін, шпаклівка).

Потрібний надійний майстер для поклейки шпалер?

 • Оплата по факту
  Ми не беремо передоплату за роботу – оплата здійснюється за фактом виконання після схвалення вами результату. Аванс може бути взятий тільки на купівлю необхідних будівельних матеріалів (клей, ґрунтовка тощо)
 • Гарантійні зобов'язання
  На всі виконані роботи ми даємо гарантію на строк до 1 року. Зазвичай за цей час можна легко помітити всі дефекти у виконаній роботі та усунути їх у найкоротші терміни
 • Кваліфіковані майстри
  Наші майстри мають солідний досвід роботи в будівельній сфері і добре знайомі з усіма нюансами цього процесу. Вони легко підкажуть вам, який вибрати матеріал, коли можна розпочинати роботи і т.д.

Ми клеїмо шпалери будь-яких видів та типів.

Малий ремонт квартири або приватного будинку обходиться без обклеювання стін шпалерами. Тим більше, що останнім часом розмаїття даного декоративного матеріалу стало просто неосяжних розмірів. А ми достеменно знаємо, як якісно поклеїти шпалери в Миколаєві...
 • флізелінові, вінілові, паперові

  Найпоширенішим замовленням у нас є поклейка шпалер традиційних (флізелінових, вінілових, паперових). Незважаючи на те, що подібна робота видається досить простою – це не так! Необхідно добре знати всі особливості цих матеріалів, а також правильно підібрати клей та ґрунтовку.

  Ми готові в найкоротші терміни та за вигідною ціною виконати поклейку флізелінових, вінілових та паперових шпалер у Миколаєві та готові надати всю необхідну консультацію.

 • фотошпалери

  Сучасна різноманітність фотошпалер дозволяє втілювати в життя будь-які дизайнерські ідеї в інтер'єрі. Однак їх поклейка потребує великого досвіду та високої кваліфікації майстра. Скласти точну кошторис за роботу при клеєнні фотошпалер можна лише після того, як майстер ознайомиться з матеріалом і малюнком.

  У нашій бригаді є майстри, які добре знайомі з усіма тонкощами такої роботи та поклеять фотошпалери будь-якої складності максимально швидко та якісно.

 • рідкі шпалери

  Нанесення рідких шпалер на стіни відкриває простір для фантазії дизайнера, адже даний матеріал має численні переваги: ​​широкий вибір колірних відтінків, вони не бояться підвищеної вологості, а завдяки мікропористій структурі стіни можуть «дихати».

  Обклеювання стін рідкими шпалерами гранично просте, проте під час роботи слід дотримуватися технології нанесення даного покриття. Із цим ми готові вам допомогти якісно та за вигідною ціною.

 • текстильні

  Ще кілька років тому текстильні шпалери не відрізнялися широкою різноманітністю і використовувалися вкрай рідко. Сьогодні все змінилося кардинально - текстильні шпалери неодмінно створять у квартирі відчуття розкоші і багатства інтер'єру.

  Бажаєте якісно поклеїти оригінальні та дорогі текстильні шпалери у Миколаєві за вигідною ціною? Довірте цю роботу нашим кваліфікованим майстрам!

StroyCity - якісна поклейка шпалер на стіни та стелю за вигідними цінами!
Хочете докладніше дізнатися про вартість поклейки шпалер у Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок