Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Ремонт балкона «під ключ» у Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни

Ремонт балкона «під ключ» у Миколаєві

Вам необхідний якісний та красивий балкон «під ключ» у Миколаєві? Будівельна бригада StroyCity готова виконати всі роботи, які дозволять отримати додатковий простір у квартирі. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте кілька незамінних переваг:

 • Розробка дизайн-проекту об'єднання балкона з кімнатою (вітальнею, спальнею, кухнею);
 • Індивідуальне виготовлення меблів для балкона з урахуванням вимог замовника;
 • Можливість замовити балкон «під ключ», коли команда майстрів виконує всі роботи від зварювання нового каркасу і до внутрішнього оздоблення.

Чому ремонт можна довірити нам?

 • Вигідна ціна
  Ми враховуємо всі нюанси роботи та пропонуємо найбільш вигідні ціни. Також ми не беремо авансу – оплата виключно за фактом виконання робіт
 • Гарантія на всі роботи
  Ми несемо гарантійні зобов'язання на всі види робіт на строк у 12 місяців. Ви можете не сумніватися в якості робіт та матеріалів
 • Досвідчені майстри
  Ми впевнені у високій кваліфікації наших майстрів. Кожен з них має необхідні навички та багаторічний досвід роботи

Які роботи з ремонту балконів ми виконуємо?

 • Розширення по плиті

  Технологія розширення на основі плити дозволить вам значно збільшити корисну площу підлоги в квартирі. Як несучі елементи ми використовуємо швелери, зроблені з надміцного металу. Для проведення подібних робіт вам необхідно отримати спеціальний дозвіл.

 • Зварювальні роботи

  Якщо ви хочете зробити балкон або лоджію більш надійними, то знадобиться проведення робіт зі зварювання нового каркасу. Це дозволить посилити парапет та інші елементи конструкції. Для основи балкона використовуємо профільні труби з діаметром не менше 4 см.

 • Винос по підвіконню

  Якщо перший метод збільшення простору неможливо, то додати корисні «квадрати» можна за допомогою балкона з виносом по підвіконню, що буде особливо корисним, якщо ви вирішите влаштувати на балконі оранжерею або використовувати додаткові 10-50 см за іншим призначенням.

 • Обшивка зовні

  Каркас нового балкона може бути обшитий зовні вагонкою, сайдингом, пластиковими панелями або МДФ. Правильний вибір матеріалу дозволить зробити каркас зовні привабливим та міцнішим, завдяки чому ви зможете сміливо поєднати балкон з кімнатою.

 • Утеплення та оздоблення

  Зберегти тепло в квартирі допоможе утеплення стін мінеральною ватою або пінополістиролом, а внутрішнє оздоблення дозволить надати балкону або лоджії закінченого вигляду. Для обробки можна використовувати як простий варіант - пластикову або дерев'яну вагонку, так і елегантніший - декоративний камінь, клінкерну плитку тощо.

 • Ремонт даху

  Внаслідок поганої погоди або зносу покрівельного настилу вам знадобиться ремонт даху балкона. Наші майстри в найкоротший термін допоможуть усунути такі проблеми, як текти в покрівлі, відсутність відливу між стіною та дахом, пошкодження покрівельного покриття (профнастилу або металочерепиці).

Довіряючи ремонт балкона «під ключ» у Миколаєві майстрам будівельної бригади StroyCity, ви приймаєте абсолютно правильне рішення.
Бажаєте детальніше дізнатися про вартість ремонту балкона «під ключ» у Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок