Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Гіпсокартонні роботи в Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни

Гіпсокартонні роботи в Миколаєві

З будівельною бригадою StroyCity ви можете в найкоротші терміни виконати практично будь-які гіпсокартонні роботи в Миколаєві. Наші майстри допоможуть вам створити оригінальну стелю з гіпсокартону, недорогі перегородки, арки… Зробивши свій вибір у нашу користь, ви отримуєте кілька конкурентних переваг:

 • безкоштовний виїзд майстра на об'єкт для складання точного кошторису;
 • допомога досвідчених майстрів під час виборів будівельного матеріалу;
 • готові гіпсокартонні конструкції «під ключ», наприклад, фігурна стеля, яку після необхідно пошпаклювати і пофарбувати.

Чому роботи з гіпсокартону довіряють нам?

 • Без авансів
  У нас немає жодних передоплат за роботу (крім авансу на матеріали). Кожна оплата відбувається за фактом виконання робіт чи поетапно
 • Гарантія
  Ми несемо гарантійні зобов'язання на свої роботи на строк до 1 року. Зазвичай цього вистачає, щоб виявити дефекти в роботі та оперативно усунути їх
 • Висока кваліфікація
  Наші майстри мають солідний досвід роботи в будівельній сфері – не менше 12 років. Також вони добре знайомі із сучасними технологіями ремонту

Які гіпсокартонні роботи ми виконуємо?

Майстри будівельної бригади StroyCity виконують всі види гіпсокартонних робіт у Миколаєві за прийнятною ціною. З нами будь-який ремонт квартири проходитиме швидко та невимушено.
 • короб із гіпсокартону

  Одним з найбільш поширених способів оформлення стелі є монтаж багаторівневих конструкцій, зокрема короба з гіпсокартону з підсвічуванням, що створює ефект стелі, що парить. Також короб можна використовувати для того, щоб вмонтувати в нього точкове освітлення, інженерні системи (електропроводку, кабель для Інтернету тощо).

  Наші майстри швидко та якісно виконають монтаж короба з гіпсокартону в Миколаєві як прямого, так і фігурного.

 • підвісна стеля

  Якщо стеля досить крива, то вирівняти її можна гіпсокартонними листами (ГКЛ). Такий варіант обробки отримав назву підвісна стеля, оскільки листи кріпляться на спеціальну конструкцію з металевого профілю. Особливо такий спосіб цікавий власникам квартир у новобудовах, де висота стелі понад 3 метри.

  Майстри будівельної бригади StroyCity готові за вигідною ціною виконати монтаж підвісної стелі в Миколаєві та надати необхідну консультацію.

 • гіпсокартонні перегородки

  Необхідно швидко та якісно звести гіпсокартонні перегородки в офісі або квартирі під здачу в оренду? Ми допоможемо створити перегородки, які практично нічим не поступатимуться традиційним міжкімнатним стінам із газоблоку за своїми тепло- та звукоізоляційним властивостям.

  Використовувати перегородки із гіпсокартону можна як завгодно: для дизайнерського оформлення інтер'єру квартири, для зонування офісного простору тощо.

 • арки з гіпсокартону

  Цікавий варіант оформлення інтер'єру - монтаж арки з гіпсокартону, яка може бути встановлена ​​на вході на кухню, балкон або вітальню. Також арка - це чудовий спосіб підкреслити або виділити певну зону, наприклад, барну стійку у великій кімнаті.

  Ми готові в найкоротші терміни та за вигідною ціною здійснити монтаж гіпсокартонних арок у квартирі, використовуючи при цьому якісний матеріал.

StroyCity – вигідні ціни на гіпсокартонні роботи в Миколаєві від кваліфікованих майстрів!
Хочете докладніше дізнатися про вартість гіпсокартонних робіт у Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок