Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Штукатурка стін у Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни

Штукатурка стін у Миколаєві

Будівельна бригада StroyCity приймає замовлення на штукатурку стін у Миколаєві. Досвідчені майстри та наявність спеціалізованого інструментарію дозволяє виконувати вирівнювання стін великої площі у найкоротші терміни. Довіривши нам подібні та інші роботи, ви отримуєте низку переваг:

 • ми вирівнюємо кути під 90 °, що дозволяє привабливо розташувати предмети інтер'єру;
 • пропонуємо найоптимальніший вид штукатурки (цементну, гіпсову, Knauf MP-75);
 • вигідніша ціна при комплексній роботі (штукатурка + шпаклівка стін під шпалери або фарбування).

Бажаєте якісно вирівняти стіни у квартирі?

 • Без авансів
  Вся оплата за роботу відбувається за фактом її виконання. Ми можемо взяти передоплату виключно на матеріали, якщо їхню закупівлю виконують наші майстри
 • Гарантія на роботу
  Ми на 100% упевнені як свою роботу, тому несемо гарантійні зобов'язання терміном до 12 місяців. Ви можете бути впевнені у наших майстрах
 • Майстри з досвідом
  Так як ремонт квартир - це відповідальний і дорогий захід, ми співпрацюємо тільки з майстрами, які мають багаторічний досвід.

Ми виконуємо штукатурку стін всіх видів

Залежно від ваших вимог до фінішного оздоблення вибирається і найбільш оптимальний спосіб оштукатурювання. Наші майстри готові виконати у Миколаєві штукатурку стін усіх видів...
 • Цементно-піщана

  Найчастіше цементна штукатурка стін під маяки виконується у ванній кімнаті або на кухні, так як стабільно підвищена вологість в приміщеннях негативно позначається на більш популярному вигляді штукатурки - гіпсовій. Її можна сміливо наносити під плитку, декоративний камінь та інші види оздоблення.

  Наші майстри готові виконати вирівнювання стін цементно-піщаною штукатуркою максимально якісно і в найкоротші терміни.

 • Гіпсова

  Коли необхідно вирівнювання стін у квартирі руками, то найбільшою популярністю користується гіпсова штукатурка, яка має безліч конкурентних переваг навіть незважаючи на те, що квадратний метр матеріалу обходиться дорожче за традиційну цементно-піщану суміш.

  Майстри будівельної бригади СтройCity готові виконати штукатурні роботи у квартирі сумішами на основі гіпсу – екологічно чистим та абсолютно безпечним матеріалом.

 • Машинна

  Якщо вирівнювання стін необхідно зробити по всій квартирі в найкоротші терміни, то оптимальний варіант - це машинна штукатурка сумішами Кнауф МП-75. Такий спосіб дозволяє досягти ідеально рівної площини штукатурки, що наноситься, у всіх кімнатах, у тому числі у ванній і на кухні.

  Ми готові виконати штукатурку стін механізованим способом у квартирах, приватних будинках, офісних та складських приміщеннях.

Будівельна бригада StroyCity - це якісна штукатурка стін в Миколаєві за вигідною ціною!
Бажаєте детальніше дізнатися про вартість штукатурки стін у Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок