Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Ремонт квартир під ключ у Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни
Без ризиків
Оплата робіт за фактом
без авансу
Гарантія
На всі роботи
гарантія 12 місяців
Вчасно
Виплачуємо штрафи
при зриві строків

Будівельна бригада StroyCity

Ми раді, що ви відвідали наш сайт і готові відповісти на всі запитання. Так як багато які з них необхідно обговорювати на місці, оцінивши стан приміщення, зателефонуйте нашому менеджеру, щоб призначити зустріч на найближчий час.

Вартість ремонту, терміни, необхідні роботи та матеріали – всі нюанси обговорюються в перший день нашої зустрічі, під час огляду кімнат або фасадів, які необхідно змінити.

Виїзд бригадира або майстра безкоштовний, тому ви отримуєте консультацію фахівця та фактичний кошторис на роботи оперативно та без додаткових фінансових витрат.

Ми знаємо, що Вам складно обрати виконавця – не хочеться гаяти час та фінанси на бригади, які не можуть виконати свої зобов'язання та запропонувати ефективні рішення.

StroyCity – це правильні рішення, індивідуальний підхід та безліч виконаних об'єктів. Ми готові показати роботи, де ми виконували ремонт квартир у Миколаєві в новобудові, старому фонді або оздоблення фасаду та інші зовнішні роботи.

Досвід роботи наших майстрів – не менше 7-8 років. Ми прагнемо співпрацювати з вузькими фахівцями, особливо це стосується електромонтажних та сантехнічних робіт, які недоречно довірити майстрам «на всі руки».

Ми не відмовляємо клієнтам, навіть якщо обсяг роботи невеликий. Якщо майстри нашої бригади зайняті, ми рекомендуємо фахівця, який міг би виконати ту чи іншу просту роботу – поклеїти шпалери, перешпаклювати стелю, покласти 10-20 кв. м. тротуарної плитки.

Зателефонуйте нам зараз, не відкладаючи на завтра те, що можна зробити сьогодні ☺. Наш менеджер завжди на зв'язку, тому протягом кількох хвилин ви зможете отримати відповіді на свої запитання та призначити зустріч з грамотним фахівцем.

5 причин довірити роботи StroyCity

Вигідна вартість, яка формується завдяки прямому спілкуванню майстра та замовника
Дотримання термінів дозволяє точно прорахувати всі етапи ремонту від початку до кінця
Виконання робіт «під ключ», що дозволяє швидко організувати повний комплекс робіт
Підписання договору, який гарантує якість наших робіт та безпеку ваших фінансів
Гарантія на всі роботи від 1 року – цього більш ніж достатньо, щоб оцінити кваліфікацію наших майстрів

Послуги ремонту «під ключ»

Дизайн інтер'єра
З нашою допомогою ви зможете втілити свої найсміливіші ідеї в реальність: визначитися зі стилем оформлення інтер'єру, підібрати меблі, оздоблювальні матеріали.
Ремонт квартир
Прекрасна можливість виконати всі ремонтні роботи в квартирі чи приватному будинку «під ключ»: від закупівлі матеріалу до чистових оздоблювальних робіт та облаштування інтер'єру.
Ремонт ванної
Ми допоможемо вам створити місце у квартирі, де ви зможете комфортно відпочити після важкого робочого дня. Наші майстри зможуть відтворити будь-які дизайнерські рішення...
Ремонт кухні
У вас маленька кухня або повноцінна кухня-їдальня? Ми виконаємо її ремонт у найкоротші терміни. Усі залежності від ваших переваг та фінансових можливостей.
Балкони «під ключ»
Повний комплекс робіт, що дозволяє вам отримати додатковий простір у квартирі: розширення, винесення, зварювання нового каркасу, встановлення склопакетів, зовнішнє оздоблення...
Хочете докладніше дізнатися про вартість ремонту квартир у Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок