Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Будівництво парканів у Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни

Будівництво парканів у Миколаєві

StroyCity виконує встановлення та будівництво огорож у Миколаєві за вигідною ціною та в найкоротші терміни. Ми створимо для вас надійну та естетичну огорожу будь-якого виду: з профнастилу, металеву, дерев'яну, кам'яну, ковану… Довіривши нам ці роботи, ви отримаєте кілька конкурентних переваг:

 • допомога кваліфікованих майстрів у виборі якісних матеріалів;
 • виконання всіх робіт «під ключ» від влаштування фундаменту до декоративного оздоблення;
 • вигідна вартість матеріалів завдяки тісним зв'язкам із постачальниками та виробниками.

Вирішили довірити нам встановлення паркану?

 • Жодних передоплат
  Авансові платежі ми беремо виключно в окремих випадках. Понад 99% оплат за роботи відбувається за фактом їх виконання, а більші обсяги розбиваються на окремі етапи
 • Гарантія на роботи
  Ми впевнені у кваліфікації наших майстрів, тому готові нести гарантійні зобов'язання за виконані роботи на строк до 12 місяців
 • Досвідчені майстри
  Кожен наш фахівець добре знає всі особливості та нюанси своєї роботи, а також має інструментарій, необхідний для робіт будь-якого рівня складності

Ми зводимо паркани будь-якого виду

У багатьох випадках клієнти не можуть самостійно визначитися з видом паркану, який вони хочуть, тому ми завжди готові спілкуватися на об'єкті, описуючи переваги та недоліки кожного виду.
 • із профнастилу

  Найпопулярніший і недорогий варіант огорожі - паркан із профнастилу , який дозволяє надійно приховати приватну власність від сторонніх очей. Широке розмаїття матеріалів дозволяє робити такий паркан як для нежитлових ділянок, так приватних будинків.

  Виконувати установку паркану з профнастилу можна двома способами: або на фундамент (дорожчий, але надійний метод), або на вазі, тобто на стовпчики.

 • секційних

  Ми допоможемо вам вибрати для приватного будинку оптимальний секційний паркан (бетонний або металевий) та виконаємо всі необхідні роботи для його встановлення, які дозволять вам отримати у своє розпорядження елегантну та надійну огорожу від небажаних гостей.

  У нас ви можете замовити встановлення секційних огорож практично будь-якого типу: на основі зварної сітки або сітки-рабиці, з металевого профілю, ажурних кованих масивів і т. п.

 • дерев'яних

  Сучасні дерев'яні паркани давно перестали бути атрибутом виключно сільської місцевості. Оригінальні, естетичні, міцні та надійні – все це безперечно відноситься до дерев'яних огороджувальних конструкцій, які останнім часом завойовують все більшу популярність.

  Ми готові виконати установку дерев'яних огорож в Миколаєві за вигідною ціною, а також надамо кваліфіковану консультацію щодо варіантів виконання та вибору матеріалів.

 • кам'яних

  Будівництво кам'яних парканів навколо приватних будинків вже давно стало символом розкоші та багатства. Така огорожа відрізняється не тільки підвищеною міцністю, але і виглядає досить елегантно та естетично.

  При зведенні паркану з каменю ми нерідко пропонуємо своїм клієнтам комбінувати подібні конструкції з іншими матеріалами, наприклад, робити верхню частину з дерева, кованих елементів тощо.

 • кованих

  За своєю красою багато кутих парканів можна порівняти зі справжніми витворами мистецтва. Легкість конструкції, надійність огородження, неповторність та багато інших переваг зробили ковані огорожі досить популярними.

  При їх монтажі необхідно дотримуватися основних рекомендацій. Тільки в такому випадку паркан із кованих елементів збереже свій дивовижний зовнішній вигляд та високі експлуатаційні характеристики протягом багатьох років.

StroyCIty – встановлення та будівництво огорож в Миколаєві за вигідними цінами
Хочете докладніше дізнатися про вартість будівництва огорож у Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок