Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Ремонт кухні у Миколаєві від StroyCity

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни

Ремонт кухні у Миколаєві

Бригада майстрів StroyCity виконає ремонт кухні в Миколаєві за вигідною ціною, точно обумовлені терміни. Ми працюємо на ринку будівельних послуг вже понад 12 років і можемо запропонувати низку конкурентних переваг:

 • Надаємо дизайн-проект кухні з детальною 3D-візуалізацією (за потреби);
 • Допомагаємо вибрати матеріали для обробки та рекомендуємо виробника кухонних меблів;
 • Пропонуємо всі роботи «під ключ», від закупівлі та доставки матеріалів до встановлення побутової техніки.

StroyCity – нам можна довіряти!

 • Оплата по факту
  Ми вітаємо поетапну оплату робіт, тобто розрахунок із майстрами виконується частинами – за ті роботи, які вони виконали. У нас немає жодних авансових платежів
 • Гарантія 1 рік
  На всі види робіт ми надаємо гарантію терміном 12 місяців. Якщо протягом цього часу виявляться деякі дефекти, ми вирішимо в найкоротші терміни
 • Досвід роботи – 12 років
  Наші майстри відрізняються високою кваліфікацією та багаторічним досвідом. Кожен із них працює у сфері будівництва та ремонту вже понад 12 років

Що включає ремонт кухні «під ключ»?

 • Розробка дизайну інтер'єру

  Перш ніж приступити до ремонту кухні, необхідно розробити дизайн інтер'єру, який включатиме не тільки проектну документацію (розведення електропроводки, розташування електроточок, сантехнічного посуду тощо), але і 3D-візуалізацію, яка дозволить вам на власні очі побачити вашу майбутню кухні.

 • Демонтажні роботи

  Коли планується провести ремонт у будинку старого фонду, або ви задумали перепланування, то робочий процес починається з демонтажних робіт. На цьому етапі виконується демонтаж старих оздоблювальних матеріалів, гіпсокартонних конструкцій, проводиться знесення перегородок та інші роботи, що дозволяють підготувати приміщення до основних ремонтних робіт.

 • Заміна електропроводки

  Якщо взяти до уваги потужність сучасної техніки для кухні, то без монтажу нової електропроводки вам не обійтися. До того ж необхідно подбати про те, щоб було встановлено достатньо розеток, щоб можна було без проблем включити електроплиту, холодильник, кавомашину, кухонний комбайн та іншу побутову техніку.

 • Розведення труб водопостачання та каналізації

  Необхідно заздалегідь продумати розведення труб водопостачання та каналізації, щоб вони не псували інтер'єр приміщення. Особливо якщо на кухні ви плануєте встановити ще і пральну, і посудомийну машину. Наші майстри допоможуть вам обрати найоптимальніший вид труб з урахуванням усіх особливостей приміщення.

 • Чорнові роботи

  При виконанні штукатурних робіт стінки вирівнюються так, щоб усі кути кімнати були строго під 90 градусів. Це дозволяє ідеально без будь-яких зазорів встановити кухонні шафки та інші меблі. А при заливанні стяжки наші майстри враховуватимуть вигляд майбутнього покриття для підлоги і необхідну висоту підлоги.

 • Плиткові роботи

  Ми можемо не тільки красиво укласти «фартух» на кухні, але й облицьувати керамічною плиткою стіни та підлогу, виконуючи запив плитку під 45°. Завдяки роботі наших майстрів ви отримаєте поверхню, яка виглядатиме оригінально та естетично привабливо.

 • Чистове оздоблення стін та стелі

  Залежно від ваших уподобань або дизайну інтер'єру для чистової обробки може використовуватися будь-який матеріал: шпалери, фарба, декоративна штукатурка, що миються… Який би вид оздоблювального матеріалу ви не вибрали, наші майстри продемонструють вам, що мають високу кваліфікацію і навички роботи з ним.

Якщо хочете, щоб ремонт кухні в Миколаєві був виконаний професіоналами, довірте всі роботи будівельної бригади StroyCity.
Хочете докладніше дізнатися про вартість ремонту кухні в Миколаєві?
Зателефонуйте
або
замовте зворотний дзвінок